Стіл приставний кабінет флекс ф-310

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 62 см |
| Висота столу | 42 см |
| Глибина столу | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 864 ₴
- Спосіб упаковки: Стіл приставний кабінет флекс ф-310 упакований у картон



Відправка з 12 квітня 2026
