Тумба кабінет флекс ф-406

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Фасади | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Висота тумби | 97 см |
| Глибина тумби | 60 см |
| Ширина тумби | 124 см |
| Склад комплекту | |
| Тумба під теле-відео апаратуру | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 910 ₴
- Спосіб упаковки: Тумба кабінет флекс ф-406 упакований у картон



Відправка з 12 квітня 2026
