Шафа для одягу кабінет флекс ф-901

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Фасади | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Габаритні розміри шафи-гардероба | |
| Глибина гардероба | 40 см |
| Ширина гардеробу | 90 см |
| Висота гардеробу | 209.5 см |
| Склад комплекту | |
| Шафа-гардероб | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 704 ₴
- Спосіб упаковки: Шафа для одягу кабінет флекс ф-901 упакована в картон



Відправка з 12 квітня 2026
