
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | МДФ |
| Корпус | ДСП |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 185 см |
| Висота столу | 76 см |
| Глибина столу | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 842 ₴
- Спосіб упаковки: Офісні меблі постачаються в розібраному вигляді, упаковані в картон.



Відправка з 17 квітня 2026
