Стіл журнальний кабінет спліт С305

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | МДФ |
| Корпус | ДСП |
| Габаритні розміри конференц-приставки | |
| Висота приставки | 42 см |
| Довжина приставки | 60 см |
| Глибина приставки | 60 см |
| Склад комплекту | |
| Конференц-приставка | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 614 ₴
- Спосіб упаковки: Офісні меблі постачаються в розібраному вигляді, упаковані в картон.



Відправка з 17 квітня 2026
