Тумба мобільна кабінет спліт С401
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | МДФ |
| Корпус | ДСП |
| Габаритні розміри мобільної тумби | |
| Висота мобільної тумби | 63 см |
| Глибина мобільної тумби | 53.5 см |
| Ширина мобільної тумби | 43.5 см |
| Склад комплекту | |
| Мобільна тумба | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 802 ₴
- Спосіб упаковки: Офісні меблі постачаються в розібраному вигляді, упаковані в картон.



Відправка з 17 квітня 2026
