Гарне та зручне крісло для будь-якого керівника вже давно не розкіш, а елементарна наша потреба, що істотно сприяє збільшенню ефективності роботи та вберігає від надмірного перевтоми. Саме таким і є крісло «ЛЕДЛІ PL НЕАПОЛЬ AMF», що має досить доступну вартість за добрих якісних характеристик.
Переваги товару
- Міцний і надійний пластиковий каркас.
- Регулювання висоти сидіння й кута нахилу спинки.
- Якісна оббивка з екологічно чистих матеріалів.
- Комфортні пластикові підлокітники.
- Рифлена структура спинки та сидіння, що має ортопедичні властивості.
Переваги від купівлі
- Оптимальна ціна, доступна практично кожному потенційному покупцеві.
- Гарантія якості на продукцію від виробника.
- Індивідуальний підхід у роботі з кожним клієнтом.
- Зручність в оформленні замовлення та різні способи його оплати.
- Швидка та надійна доставка на всій території України.
Таке крісло стане універсальним рішенням для керівників будь-якого рівня, що сприяє збільшенню працездатності навіть у найнапруженіші робочі дні.
Шкірзамінник Неаполь:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 72 см |
| Висота з урахуванням спинки | 113 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 588 ₴



Відправка з 12 квітня 2026
