
Крісло для персоналу Біт виготовлене з міцного пластику, має зручну спинку, широке та м'яке сидіння. Чудово підходить для використання не тільки в офісі, у домашніх умовах крісло займає мінімум простору та дає максимум зручність. Зносостійка сітка з "аероефектом" дає змогу дихати Вашій шкірі. Стильні, зручні пластикові підлокітники чудово доповнюють загальну привабливість крісла.
ПЕРЕВАГИ
![]() |
Спинка крісла виготовлена з еластичної повітропроникної сітки (100% поліестер), каркас спинки виготовлений із міцного пластику — поліаміду. |
![]() |
Крісло обладнане нерегульованими поліамідними підлокітниками, підлокітник зручно лягає по руку та забезпечує зручність і комфорт під час роботи. |
![]() |
Модель крісла Біт обладнана простим механізмом гойдання Freestyle, цей механізм дає змогу фіксувати крісло в одному положенні, також є регулювання жорсткості гойдання й механізм регулювання висоти сидіння. |
![]() |
Комфортне сидіння може бути виготовлене в різних варіантах оббиття, від тканинних до шкіри замінника Неаполь, Мадрас, Лакі, Перли, сітка, тканина Сідней. |
![]() |
Крісло для персоналу Біт комплектується міцною базою, виготовленою з поліаміду. Крісло обладнане погумованими роликами. Що дає змогу використовувати крісло на м'яких підлогових покриттях і запобігає порожнистій площині. |

МЕХАНИЗМЫ


Крісло Біт створене для людей, які проводять довгий час за роботою біля комп'ютера. Прогумовані ролики вбережуть Вашу підлогу від подряпин, різні варіанти кольору й оббивки дадуть змогу гармонійно вписати крісло під Ваш інтер'єр. Купити офісне крісло для персоналу на Тут Меблі можна не виходячи з офісу, необхідно просто зателефонувати нам. Під час замовлення ми можемо разом із Вами вибрати колір сітки, тканину для сидіння, тип роликів і підлокітник, який має три варіанти виготовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 9 кг |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 64 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Висота посадкової частини крісла | 57 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 60 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Висота спинки | 70 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
- Ціна: 2 549 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло упаковане в картонну коробку та постачається в розібраному вигляді. У салоні крісло збирається і перевіряється справність усіх механізмів.









Відправка з 12 квітня 2026





