

У сучасному офісі не обійтися без зручного та комфортного крісла. Саме таким і є крісло для персоналу Байт. Зручна спинка, широке сидіння й погумовані ролики, а також недорога ціна, чудове співвідношення якості, стилю й ціни. Простий і надійний механізм регулювання за висотою дає можливість індивідуально налаштувати крісло під зріст того, хто сидить. Механізм гойдання з фіксацією в одному положенні.
ПЕРЕВАГИ
![]() |
Спинка крісла виготовлена з еластичної повітропроникної сітки (100% поліестер), каркас спинки виготовлений із міцного пластику — поліаміду. |
![]() |
Крісло обладнане нерегульованими поліамідними підлокітниками, підлокітник зручно лягає по руку та забезпечує зручність і комфорт під час роботи. |
![]() |
Модель крісла Байт обладнана простим механізмом гойдання Freestyle, цей механізм дає змогу фіксувати крісло в одному положенні, також є регулювання жорсткості гойдання й механізм регулювання висоти сидіння. |
![]() |
Комфортне сидіння може бути виготовлене в різних варіантах оббиття, від тканинних до шкіри замінника Неаполь, Мадрас, Лакі, Перли, сітка, тканина Сідней. |
![]() |
Крісло для персоналу Байт комплектується міцною базою, виготовленою з поліаміду. Крісло обладнане погумованими роликами. Що дає змогу використовувати крісло на м'яких підлогових покриттях і запобігає порожнистій площині. |
МЕХАНИЗМЫ

Комп'ютерне крісло Байт добре підходить як для офісу, так і для дому. Оптимальні габарити крісла дають змогу економити простір і водночас той, хто сидить, почувається комфортно. У перервах між роботою не можна забувати про відпочинок, відкидаючись на спинку крісла — нехай Ваша спина дихає, у цьому Вам допоможе тканина — сітка. Замовити офісне крісло Байт можна на Тут Меблі зателефонувати нам або відвідати наш магазин — салон у Харкові.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 99 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Висота спинки | 46 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
- Ціна: 2 574 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло упаковане в картонну коробку та постачається в розібраному вигляді.














