Офісні меблі для персоналу Озон
Ми пропонуємо до вашої уваги якісні меблі для персоналу Озон. Це якісна та функціональна модель, яка ідеально підійде як для маленького, так і для великого колективу.

Офісні меблі для персоналу Озон
Меблі для персоналу Озон — це якісні, практичні, комфортні, функціональні меблі преміумкласу, які ідеально підходять як для маленького колективу, так і для великої кількості штатних працівників. Офісні столи на металі досить мобільні, тому дають змогу розумно розподілити робочі зони. Такі офісні меблі виготовлені в стилі відкритого простору, тому працівники можуть постійно контактувати між собою та швидко приймати рішення. Це дає змогу неабияк економити час і сили. Ми пропонуємо вам купити офісні меблі в Харкові за доступною ціною.
Купити офісні меблі в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 75 мм |
| Глибина столу | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус, тумб, шаф, секцій | 18 см |
| Опори столів | 5,0 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, | 1.8 см |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\18,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | 1,8(см) |
| Ніжки | регульовані |
| Стіл офісний | 1 |
| Стаціонарна тумба | 1 |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | метал |
| Довжина столу | 180 |
| Ширина тумби | 80 |
| Глибина тумби | 55 |
| Висота тумби | 75 |
- Ціна: 24 822 ₴













