Готові меблі для персоналу Озон 3
Готові меблі для персоналу Озон 3 — це стильні та практичні меблі для сучасного штату працівників. Ми пропонуємо завжди доступні ціни на цей комплект.

Готові меблі для персоналу Озон 3
Сьогодні ми пропонуємо меблі для персоналу Озон. Ця модель має свої особливості та належить до преміумкласу. Офісні столи на металі досить надійні та практичні, а також зможуть витримати великі навантаження. Стиль open space і чітка геометрія, яка втілилася в цьому комплекті, є прекрасним доповненням і дають змогу зробити роботу в офісі ефективною. Матові перегородки надають можливість кожному працівнику зробити індивідуальне робоче місце, але водночас персонал завжди зможе оперативно розв'язати всі питання. Це велика економія часу. Ми пропонуємо вам купити офісні меблі в Харкові на вигідних умовах.
Купити офісні меблі в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 75 мм |
| Глибина столу | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори столів | 5,0 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Корпусу столів, тумб, шаф, секцій | 1.8 см |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, боковини столів | 2 |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\18,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | 1,8(см) |
| Ніжки | регульовані |
| Стіл офісний | 3 |
| Стаціонарна тумба | 2 |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | метал |
| Довжина столу | 140 |
| Ширина мобільної тумби | 80 |
| Глибина мобільної тумби | 55 |
| Висота мобільної тумби | 75 |
| Мобільна тумба | 2 шт. |
- Ціна: 84 024 ₴











Відправка з 12 квітня 2026
