Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 75 мм |
| Глибина столу | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори столів | 5,0 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Корпусу столів, тумб, шаф, секцій | 1.8 см |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, боковини столів | 2 |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\18,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | 1,8(см) |
| Ніжки | регульовані |
| Стіл офісний | 4 |
| Стаціонарна тумба | 2 |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | метал |
| Довжина столу | 180 |
| Ширина мобільної тумби | 42.2 |
| Глибина мобільної тумби | 55 |
| Висота мобільної тумби | 51.1 |
| Ширина тумби | 42 |
| Глибина тумби | 80 |
| Висота тумби | 11.72 |
| Мобільна тумба | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 116 ₴












Відправка з 12 квітня 2026

