











Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Анатомічні властивості | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота крісла: | 125 - 132см |
| Граничний вага: | 120кг |
| Механізм та налаштування: | Tilt (з фіксацією в двох положеннях) з регулюванням гойдання під вага користувача |
| Матеріал оббивки: | сидіння і спинка - арткожа |
| Анатомічна посадка | Так |
| Тест Мартиндейла | Немає даних |
| Підстава: | посилений пластик, колір - gold, 350 мм, прогумовані колеса |
| Матеріал каркасу: | сидіння і спинка - арткожа |
| Висота сидіння: | 49 - 57см |
| Країна виробник: | Китай |
| Розмір сидіння: | 56х55см |
| Підлокітник: | нерегульовані, матеріал: посилений пластик, колір – gold з чорними декоративними вставками, оббивка - арткожа |
| Оббивка сидіння: | сидіння і спинка - арткожа |
| Регулювання підголівника по куту нахилу | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло керівника Corvus Office4You у картонній коробці.












Відправка з 17 квітня 2026
