









Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітники: | нерегульовані, матеріал - пластик, колір - чорний. |
| Підголовник: | Немає |
| Механізм: | Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Граничний вага: | 120кг |
| Ширина сидіння: | 50 х 47 см |
| Газліфт: | хромований, 120мм, 3-й клас |
| Висота сидіння: | 50-62 см |
| Матеріал покриття: | спинка - сітка, сидіння (PP) - поліпропілен. |
| Розміри упаковки | 65х29Х59 см |
| Висота крісла: | 99-111,5 см |
| Хрестовина: | хромований метал, 320мм. |
| Вага брутто | 12,6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло керівника Марин Marin black Special4You












Відправка з 13 квітня 2026
