Обожнюєте чітку геометрію ліній? Тоді ми можемо вам запропонувати стильний кабінет керівника Квес за доступною ціною.

Кабінет керівника Квест
Ви зможете завжди придбати в нас — це якісний меблевий комплект, який виготовлений із надійних, міцних і безпечних матеріалів. Ця модель виготовлена в стилі мінімалізму та виділяється своєю чіткою геометрією. Такий кабінет директора дасть вам змогу створити правильну робочу атмосферу. Кабінет Квест — це чудовий варіант для тих керівників, які цінують функціональність. Ми пропонуємо вам купити кабінет директора в Харкові не тільки за доступною ціною, а й з можливістю вибору певного колірного рішення, яке дасть змогу вам створити свій імідж ідеального керівника.
Купити кабінет директора в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Сервісна тумба (тумба помічник) | 1 шт. |
| Шафа для документів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 180 см |
| Глибина столу | 85 см |
| Висота столу | 77.7 см |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Ширина тумби | 120 см |
| Глибина тумби | 39.8 см |
| Висота тумби | 56 см |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 170 см |
| Глибина шафи | 40.2 см |
| Висота шафи | 116 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | кулькові прихованого типу |
| Стільниці | ДСП 2,8 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-4,1\5,0 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ДСП 1,6 (см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
- Ціна: 48 258 ₴












Відправка з 12 квітня 2026
