Кабінет керівника Діалог стильний і недорогий комплект
Кабінет керівника Діалог — це вибір демократичних керівників, які цінують якісні меблі. Це популярний комплект, який підходить практично всім приміщенням.

Кабінет керівника Діалог
Плануєте створити кабінет директора бізнес-класу? Тоді вам необхідно придбати кабінет керівника Діалог. Це чудовий меблевий комплект, який підходить практично до всіх приміщень, оскільки має у своїй системі мобільні приставні елементи. Завдяки таким меблям ви зможете правильно організувати робочу зону та зробити її комфортною. Кабінет Діалог має прості форми, які підкреслюють строгий, діловий стиль приміщення. Це практичні, функціональні, якісні та довговічні меблі. Ми пропонуємо вам купити кабінет директора Діалог за прийнятною ціною.
Купити кабінет директора в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Сервісна тумба (тумба помічник) | 1 шт. |
| Шафа для документів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 180 см |
| Глибина столу | 96 см |
| Висота столу | 75 см |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Ширина тумби | 110 см |
| Глибина тумби | 55 см |
| Висота тумби | 59.8 см |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 180 см |
| Глибина шафи | 45 см |
| Висота шафи | 122 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8/1,6 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, боковини столів | ДСП 1,8 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ХДФ\ДСП 3,0\1,6 (см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
- Ціна: 37 918 ₴












Відправка з 12 квітня 2026
