У гонитві за привабливим зовнішнім виглядом якість і надійність часто відступають на другий план. Щодо цього елемента інтер'єру, то тут ситуація відчутно краща. Чудове поєднання міцності, надійності та повноцінної функціональності, а також дуже привабливого зовнішнього вигляду роблять цей стіл одним із найкращих у своїй ціновій категорії.

Комплектація
| Стійка | І1.09.16 | 1600×750×1224 | 1 |
| Боковина | І1.49.15 | 1502×500×1224 | 1 |
| Тумба | І2.34.04 | 370×474×524 | 1 |
Переваги товару
- Надійна та довговічна конструкція столу з міцного ламінованого ДСП.
- Посилені крайки з протиударного матеріалу.
- Міцні металеві ручки шафок.
- Широкий асортимент колірних пропозицій.

Вигоди від покупки
- Максимально доступна ціна на ринку.
- Виконання замовлення якнайшвидше.
- Гарантія якості від виробника.
- Висока якість обслуговування кожного покупця.
- Зручна система оформлення замовлення та його оплати різними способами.
- Швидка та надійна доставка.
Купівля саме цього столу, завдяки його прийнятній вартості та повноцінній функціональності стане дуже вигідним придбанням, що сприяє створенню максимально позитивного першого враження для кожного відвідувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина стійки | 162.2 мм |
| Глибина стійки | 150.2 мм |
| Висота стійки | 122.4 мм |
| Тип | Стійка модульна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори | ДСП 4,6 (см) |
| Полиці | ДСП 1,8 (см) |
| Кромка корпусів столів | ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка столешніц | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Стільниці | ДСП 4,6 (см) |
| Топ стійки | ДСП 1,8/4,6 (см) |
| Ручки ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 095 ₴






Відправка з 12 квітня 2026
