Кабінет керівника Ідеал
Якісний, зручний, респектабельний кабінет керівника Ідеал створить солідний імідж вашої фірми. Ідеал — це найкращі меблі для стильних тренерів.

Кабінет керівника Ідеал
Кабінет керівника українського виробника — це ідеальне поєднання екологічно чистих матеріалів європейської якості та неординарного дизайнерського рішення, яке гарантує зручність експлуатації. Для того, щоб кабінет Ідеал довго слугував як крайковий матеріал, ми застосували протиударну ПВХ крайку, а також посилені вузли кріплення. Щоб кабінет директора гармонійно вписався у ваше приміщення, передбачені розстібні фасади, що навішуються на меблеві петлі, що регулюють фасад у двох площинах. Щоб купити кабінет директора в Харкові, а також іншому місті України, оформіть замовлення на нашому сайті.
Купити кабінет директора в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Переговорний стіл | 1 шт. |
| Шафа для документів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 200 см |
| Глибина столу | 175 см |
| Висота столу | 77 см |
| Габаритні розміри переговорного столу | |
| Довжина переговорного столу | 102 см |
| Ширина переговорного столу | 80 см |
| Висота переговорного столу | 77 см |
| Габаритні розміри шафи-гардероба | |
| Ширина гардеробу | 243 см |
| Глибина гардероба | 50 см |
| Висота гардеробу | 199 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8/4,6 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | кулькові прихованого типу |
| Стільниці | ДСП 4,6 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ДСП 1,8(см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
- Ціна: 113 725 ₴












Відправка з 12 квітня 2026
