Кабінет директора Ньюмен — це легкість і елегантність форм, «обтічність» окреслень. Ми гарантуємо ідеальне поєднання екологічної чистоти матеріалів і найвищу якість виготовлення.

Кабінет директора Ньюмен
Ви хочете затишно облаштувати офіс будь-якого розміру та планування? Ви не готові вибирати між якістю, красою й комфортом? Ви вмієте брати від життя найкраще? Кабінет директора Ньюмен ідеально створений саме для такого впевненого в собі, ділового та рішучого керівника. Виготовлена з урахуванням новітніх технологій, надійна конструкція довгі роки буде свідком успішного розвитку вашої фірми. Міцні стільниці, якісна фурнітура, різні брифінг-приставки, що входять до кабінету керівника, забезпечать комфортну роботу.
Інформацію про те, як купити кабінет директора в Харкові або замовити доставку по Україні, дивіться на нашому сайті.
Купити кабінет керівника в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Переговорний стіл | 1 шт. |
| Сервісна тумба (тумба помічник) | 1 шт. |
| Шафа для документів | 1 шт. |
| Шафа-гардероб | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 180 см |
| Глибина столу | 98.4 см |
| Висота столу | 76.4 см |
| Габаритні розміри переговорного столу | |
| Довжина переговорного столу | 100 см |
| Ширина переговорного столу | 80 см |
| Висота переговорного столу | 76.4 см |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Ширина тумби | 90 см |
| Глибина тумби | 45 см |
| Висота тумби | 65 см |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 20.2 см |
| Глибина шафи | 40 см |
| Висота шафи | 188.2 см |
| Габаритні розміри шафи-гардероба | |
| Ширина гардеробу | 20.2 см |
| Глибина гардероба | 40 см |
| Висота гардеробу | 188.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | Протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, боковини столів | ДСП 3,6 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ДСП 1,6 (см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
- Ціна: 74 752 ₴












Відправка з 12 квітня 2026
