Кабінет директора Ньюмен створений для справжніх сучасних керівників, які зможуть гідно оцінити гармонійне поєднання бездоганної якості та функціональності дизайнерського рішення.

Кабінет директора Ньюмен
Кабінет директора Ньюмен — це витончена функціональність і зручність. Матеріали, які використовуються для виготовлення наших меблів, екологічно чисті, що відповідають найвищим європейським стандартам. Кабінет керівника гармонійно поєднує у своєму дизайні ергономічність форм і респектабельність. Наші офісні меблі підкреслять діловий стиль вашого офісу. Ця кабінетна система, що складається з модульних блоків, може збиратися, як конструктор, у різних конфігураціях.
Бажаєте купити кабінет директора в Харкові? Хочете замовити доставку в Україні? Тоді вам залишається тільки оформити заявку на нашому сайті!
Купити кабінет керівника в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Висота тумби | 82.6 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 150.2 см |
| Габаритні розміри конференц-приставки | |
| Висота приставки | 76.4 см |
| Довжина приставки | 300 см |
| Глибина приставки | 150 см |
| Склад комплекту | |
| Конференц-приставка | 1 шт. |
| Тумба під теле-відео апаратуру | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | Протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, боковини столів | ДСП 3,6 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | 1,8(см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
- Ціна: 58 770 ₴












Відправка з 12 квітня 2026
