Шукаєте ідеальний кабінет? Ми пропонуємо вам якісний, стильний кабінет керівника Квес бізнес-класу за доступною ціною.

Кабінет керівника Квест
Якщо ви хочете створити стильний кабінет директора, то вам потрібно купити правильні меблі. Ми пропонуємо до вашої уваги кабінет керівника Квест, який є ідеальним варіантом для всіх тих, хто любить мінімалізм, обожнює чіткі лінії та хоче створити комфортну робочу атмосферу.
Кабінет Квест — це функціональні, практичні, оригінальні меблі, які є не тільки гарними, але й безпечними, якісними та надійними. У нас ви зможете купити кабінет директора в Харкові в різних колірних роздільних здатностях і в такий спосіб підібрати ідеальний варіант для свого приміщення.
Купити кабінет директора в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Переговорний стіл | 1 шт. |
| Мобільна тумба | 1 шт. |
| Шафа для документів | 1 шт. |
| Шафа-гардероб | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 187.5 см |
| Глибина столу | 175 см |
| Висота столу | 77.7 см |
| Габаритні розміри переговорного столу | |
| Довжина переговорного столу | 100 см |
| Ширина переговорного столу | 80 см |
| Висота переговорного столу | 74.5 см |
| Габаритні розміри мобільної тумби | |
| Ширина мобільної тумби | 42 см |
| Глибина мобільної тумби | 51.8 см |
| Висота мобільної тумби | 57.8 см |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 85 см |
| Глибина шафи | 39.8 см |
| Висота шафи | 197.8 см |
| Габаритні розміри шафи-гардероба | |
| Ширина гардеробу | 85 см |
| Глибина гардероба | 39.8 см |
| Висота гардеробу | 197.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | кулькові прихованого типу |
| Стільниці | ДСП 2,8 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-4,1\5,0 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ДСП 1,6 (см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
- Ціна: 66 180 ₴












Відправка з 12 квітня 2026
