Популярний кабінет керівника Діалог чудово підійде для демократичного керівника. Цей меблевий комплект є чудовим доповненням приміщення, виготовленого в строгому діловому стилі.

Кабінет керівника Діалог
Якщо ви не знаєте, як правильно підібрати меблі в кабінет директора, то ми допоможемо вам. Ми пропонуємо якісний, функціональний, практичний кабінет керівника Діалог, який виготовлений у діловому стилі, має прості форми й ідеально підходить для демократичних капсул. Кабінет Діалог складається зі зручних регульованих ніжок, приставних мобільних елементів, які дають змогу створювати різні комбінації меблів і в такий спосіб враховують особливості кожного приміщення. Купити кабінет директора Діалогу ви зможете в різних кольорах: груша, венге, темний горіх, береза, яблуня.
Купити кабінет директора в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Так |
| Конференц-приставка | 1 шт. |
| Сервісна тумба (тумба помічник) | 1 шт. |
| Шафа для документів | 1 шт. |
| Шафа-гардероб | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 180 см |
| Глибина столу | 96 см |
| Висота столу | 75 см |
| Габаритні розміри переговорного столу | |
| Довжина переговорного столу | 84 см |
| Ширина переговорного столу | 80 см |
| Висота переговорного столу | 75 см |
| Габаритні розміри сервісної тумби | |
| Ширина тумби | 58 см |
| Глибина тумби | 100 см |
| Висота тумби | 75 см |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 190 см |
| Глибина шафи | 80 см |
| Висота шафи | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8/1,6 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, боковини столів | ДСП 1,8 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ХДФ/ДСП 0,3/1,8 (см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
- Ціна: 52 816 ₴











Відправка з 12 квітня 2026
