Кабінет керівника Діалог меблі для сучасного шефа
Ми пропонуємо вам придбати кабінет керівника Діалог. Це меблі для тихщин, які цінують практичність, якість, функціональність, а також діловий стиль.

Кабінет керівника Діалог
Якщо ви шукаєте практичний і функціональний комплект бізнес-класу для свого кабінету, то ми можемо вам запропонувати кабінет керівника Діалог. Цей сучасний кабінет директора дасть вам змогу створити комфортні умови для роботи, адже має продуману конструкцію, мобільні тумби та мінімальну кількість елементів, які зможуть вільно змінювати своє розташування в приміщенні. Кабінет Діалог виготовлений у діловому строгому стилі, де переважають прості форми предметів. У нас ви зможете купити кабінет директора різного кольору за прийнятною ціною з гарантією високої якості.
Купити кабінет директора в Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри конференц-приставки | |
| Висота приставки | 75 см |
| Довжина приставки | 4 см |
| Глибина приставки | 200 см |
| Склад комплекту | |
| Конференц-приставка | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8/1,6 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, боковини столів | ДСП 1,8 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ХДФ/ДСП 0,3/1,8 (см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
- Ціна: 29 174 ₴











Відправка з 12 квітня 2026
