Тумба мобільна із замком верхнього ящика лівобічна кабінет прем'єр П 404
Тумба мобільна із замком верхнього ящика лівобічна кабінет прем'єр П 404

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри мобільної тумби | |
| Висота мобільної тумби | 60 см |
| Глибина мобільної тумби | 50 см |
| Ширина мобільної тумби | 100 см |
| Склад комплекту | |
| Мобільна тумба | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ДСП 38 мм, ДСП 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 292 ₴
- Спосіб упаковки: Меблі для керівника серії Прем'єр постачаються в розібраному вигляді, упаковані в картон.



Відправка з 17 квітня 2026
