Офісне крісло для керівника Special4You Solano-2 (E4701) beige artleather
Крісло керівника Солано Solano 2 Artleather Beige Special4You














Тип: крісло керівника
Колір: бежевий
Материал обивки: арткожа
Підлокітники: нерегульовані, матеріал — хромований метал, з чохлами з арткожі
Газліфт: хромований, 80 мм, 3-й клас
Хрестовина: хромований метал, 320 мм, прогумовані колеса
Механізм і настроювання: Tilt з регулюванням гойдання під вагу користувача
Висота крісла: 112 - 120 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 51 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 62 см |
| Ширина спинки | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота крісла: | 112-120см |
| Механізм та налаштування: | Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Матеріал оббивки: | арткожа |
| Анатомічна посадка | Так |
| Вага брутто | 16,2 кг |
| Висота сидіння: | 51-59см |
| Ширина сидіння: | 48см |
| Розміри упаковки | 88х40х59см |
| Газліфт: | 80мм, 3-й клас |
| Хрестовина: | хромований метал, 320мм, прогумовані колеса |
| Підлокітники: | нерегульований, матеріал ― хромована сталь |
| Вага нетто | 15кг кг |
| Висота спинки: | 62cm |
| Граничний вагу | 120кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло керівника Солано Solano 2 Artleather Beige Special4You Вага нетто 15,5 кг, брутто 17,2 кг Розміри паковання 88х40х59см












Відправка з 17 квітня 2026
