Зона Ресепшн Reception Модус оригінальні меблі для сучасного офісу

Ми пропонуємо вам якісні меблі Ресепшн Модус. З таким професійним облаштуванням ваш офіс отримає показний вигляд.
Офісний ресепшн кутовий у приймальню Модус 2
Ми пропонуємо вам великий асортимент меблів. У нашому каталозі ви зможете знайти оригінальні системи для свого робочого приміщення. Для банківських установ, а також реєстратурних зон ми рекомендуємо меблі бізнес-класу Ресепшн Модус. Ця система має продуману конструкцію, дає змогу грамотно розподілити робочу зону, має стильний дизайн, а завдяки якісній сполучній фурнітурі зможе слугувати довгий час. Такі особливості меблів роблять Ресепшн у Харкові досить популярною. Ми пропонуємо своїм клієнтам купити Reception для свого офісу за прийнятною ціною.
Купити ресепшн у Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Висота стійки | 112.6 мм |
| Глибина стійки | 65.4 мм |
| Довжина стійки | 168.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниці | ДСП 2,2 (см) |
| Опори | ДСП 2,2 (см) |
| Полиці | ДСП 1,6 (см) |
| Кромка столешніц | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів | ПВХ 0,2 (см) |
| Топ стійки | ДСП 2,2 (см) |
| Внутрішня висота ніші під монітор | 35.4 см |
| МДФ | профіль |
| Декоративний вставка | пластик |
- Ціна: 70 642 ₴












Відправка з 12 квітня 2026
