Будь-яка стійка, за якою працює ресепшионіст, має бути насамперед зручною та функціональною. Щодо зовнішнього вигляду, то його привабливість також має чимале значення, відчутно більш розташовуючи кожного відвідувача та викликаючи в нього своєрідну схильність і вищий рівень довіри.
Переваги готового офісного кутового ресепшна Модус 5
- Якісна та міцна збірка.
- Застосування винятково міцного та довговічного ДСП.
- Посилення крайки стільниці та всього корпусу ударостійким ПВХ завтовшки 2 мм.
- Різні колірні рішення згідно з побажаннями клієнта.

Додаткові переваги готового офісного кутового ресепшна Модус 5
- Виконання замовлення якнайшвидше.
- Гарантована якість продукції від виробника.
- Доступна ціна, істотно нижча за середньопринтову.
- Якісне обслуговування кожного клієнта.
- Різні способи оформлення замовлення та його оплати будь-яким зручним способом.
- Доставка на всій території країни.
Щоб гарантувати повноцінну та якісну роботу персоналу без шкоди для зовнішнього вигляду, досить придбати саме цю модульну стійку ресепшену, спроможну задовольнити всі запити навіть найвимогливішого покупця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Стійка модульна |
| Висота стійки | 112.6 мм |
| Глибина стійки | 103.3 мм |
| Довжина стійки | 256.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниці | ДСП 2,2 (см) |
| Опори | ДСП 2,2 (см) |
| Полиці | ДСП 1,6 (см) |
| Кромка столешніц | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів | ПВХ 0,2 (см) |
| Топ стійки | ДСП 2,2 (см) |
| Внутрішня висота ніші під монітор | 35.4 см |
| МДФ | профіль |
| Декоративний вставка | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 754,50 ₴












Відправка з 12 квітня 2026
