Офісне крісло АЕРРО Люкс сидіння Сітка чорна, Неаполь 20/спинка Сітка чорна







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | вінілштучшкіра |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 65 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 118 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴



Відправка з 16 квітня 2026
