Крісло керівника Байрон Bayron taupe Special4You — зручне, м'яке поворотне крісло Bayron для роботи в офісі та вдома.












Тип: Крісло офісне
Колір: коричневий
Механізм: Anyfix з регулюванням гойдання під вагу користувача
Матеріал покриття: сидіння і спинка — арткожа
Підлокітники: нерегульовані, матеріал-пластик, колір — gold, оббивка — арткожа
висота крісла 115-125
висота сидіння 48-58
висота підлокітників 71-81
ширина сидіння 54
глибина сидіння 56
ширина спинки 52
висота спинки 74
Гарантія: 12 місяців
Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Коричневий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 56 см |
| Глибина крісла | 53 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 56 см |
| Вага крісла | 18.35 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 56 см |
| Глибина сидіння | 53 см |
| Ширина спинки | 56 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло Special4You Bayron Taupe (E0420) Вага нетто 18,35 кг, брутто 20,55 кг Розміри паковання 77х38Х65,5 см













