Крісло Jet HB XH-637 чорний










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Анатомічні властивості | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 16 кг |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 898 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло Jet HB XH-637 чорний










Відправка з 23 квітня 2026
