
ВІДДІЛОВІ МАТЕРІАЛИ











MICROFIBRE
Склад: 100% поліестер
Щільність: 225 г/м2
Зносостійкість: 25 000 циклів Martindale
Стійкість фарбування до тертя:
UNE-EN ISO 105-X12 (dry: 4-5; wet: 4)
Стійкість до світла: 5-6 (ISO 105 — B02:2014)
Негорючий: BS 58 52






РОЛИКИ

Жорсткі пластикові ролики підходять
для лінолеуму та килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики з гумовим покриттям захищають
паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату)
Усі крісла постачаються в розібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Висота спинки | 106 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу підголівника | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 885 ₴



Відправка з 12 квітня 2026
