Крісло геймерське Кросс Cross black













Тип: крісло керівника/геймерське крісло
Колір: чорний
Матеріал покриття: сидіння і спинка — арткожа чорного кольору.
Механізм і настроювання: Tilt з регулюванням гойдання під вагу користувача
Підлокітники: нерегульовані, матеріал — метал хромований, оббивка — м'яка арткожа.
Хрестовина: металева хромована, 350 мм, прогумовані колеса.
Газліфт: хромований, 100 мм 3-й клас
Висота крісла: 115-125 см
Висота сидіння: 50-60 см
Висота спинки: 70 см
Ширина спинки: 50 см
Ширина сидіння: 53 см
Довжина сидіння: 49 см
Висота підлокітників: 72-82 см
Гранична вага: 120кг
Вага нетто 15,3 кг, брутто 17,5 кг
Розміри паковання 80х35х65 см
Гарантія: 12 місяців
Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 399 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло геймерське Кросс Cross black Вага нетто 15,3 кг, брутто 17,5 кг Розміри паковання 80х35х65 см













