Крісло Солано Solano 3 artleather black















Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Анатомічні властивості | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 51 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Висота спинки | 46 см |
| Ширина спинки | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло Солано Solano 3 artleather black Вага нетто 14,8 кг, брутто 16,6 кг Розміри паковання 88х40х59см Гарантія: 12 місяців













