Офісне крісло для відвідувачів Special4You Solano office (E5869) mesh black
Крісло Солано Solano mesh conference black











Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава стільця (база) | полози |
| Наявність відкидного конференц-столика | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | хромований метал |
| Спинка | хромований метал |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 88 см |
| Ширина стільця | 47 см |
| Глибина стільця | 47 см |
| Висота сидіння стільця | 45 см |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 |
| Стан | Нове |
| Каркас крісла | метал |
| Вага крісла | 15 |
| Ширина сидіння | 47 |
| Глибина сидіння | 47 |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 |
| Висота спинки | 47 |
| Ширина спинки | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло Солано Solano mesh conference black Вага нетто 10,8 кг, брутто 12,5 кг Розміри упакування: 40х68х59см Гарантія: 12 місяців













