


МЕХАНИЗМ TILT
Вільне гойдання
Фіксація спинки у вертикальному положенні
Регулювання сили відхилення




РОЛИКИ

Жорсткі пластикові ролики підходять для лінолеуму та килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики з гумовим покриттям захищають паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату)
Усі крісла постачаються в розібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 14 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 54 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 765 ₴




Відправка з 13 квітня 2026
