
ВІДДІЛОВІ МАТЕРІАЛИ


РОЛИКИ

Жорсткі пластикові ролики підходять
для лінолеуму та килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики з гумовим покриттям захищають
паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату)
Усі крісла постачаються в розібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 13.9 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 102 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Механізм гойдання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 385 ₴



Відправка з 13 квітня 2026
