
Зона Ресепшн Reception Прайм найкраще рішення для сучасного офісу за доступною ціною.
Оптимальні розміри та розміщення меблів у сучасному офісі дуже актуальні. Вдосталь місця має бути насамперед у зоні ресепшн. Саме тут зустрічають гостей компанії, тому створення комфортних умов для них так само, як і для працівників, необхідне.
Цікавим рішенням у цьому разі є представлена система Ресепшн Прайм. Простора та функціональна, вона привертає увагу своїм нестандартним дизайном. Купити Reception варто для того, щоб забезпечити свою компанію стильними офісними меблями.
Прийнятне поєднання ціни та якості системи дає змогу вигідно придбати Ресепшн у Харкові.
Купити ресепшн у Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Колір | Різні кольори |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи для документів | |
| Ширина шафи | 80 см |
| Висота шафи | 201.6 см |
| Глибина шафи | 40 см |
| Склад комплекту | |
| Шафа для документів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8/1,6 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці | ДСП 1,8 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ДСП 1,8(см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
- Ціна: 29 661,85 ₴










Відправка з 12 квітня 2026
