


Ресепшн Reception Атрибут
Хочете купити багатофункціональний і поєднується з багатьма стилями Reception за демократичною ціною? Тоді вибирайте зону Reception Атрибут.
Сучасний офіс має вигляд досить просторого приміщення для максимально комфортної роботи його працівників, тому дуже важливо, щоб офісні меблі максимально раціонально займає площу. У цьому вам допоможе багатофункціональна система Ресепшн Атрибут.
Купити Reception Атрібут — вибір най раціональніший не тільки з погляду якості виготовлення і стилю, але й щодо ціни.
Ресепшн у Харкові з колекції Атрибут — офісна система для сучасної компанії в найкращих традиціях.
Купити ресепшн у Харкові, а також замовити доставку по всій Україні ви можете в нашому інтернет-магазині меблів для офісу та дому тутмебель.com.ua завжди з радістю відповідаємо та порадимо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стаціонарна тумба | 2 шт. |
| Стіл офісний | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 140 см |
| Глибина столу | 70 см |
| Висота столу | 75 см |
| Габаритні розміри стаціонарної тумби | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 50 см |
| Висота тумби | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 2,2\1,6 (см) |
| Перегородка | ДСП 2,2\1,6 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Стільниці, топи тумб, боковини столів | ДСП 2,2 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\14,6 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ХДФ 3,0 (см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,6 (см) |
| Ніжки | регульовані |
- Ціна: 23 092,26 ₴









Відправка з 12 квітня 2026
