
У цьому кріслі використовується механізм гойдання крісел Deep Titl (DT). Він являє собою механізм глибокого гойдання по поздовжній осі вперед-назад із фіксацією в одному (робочому) положенні. Вісь гойдання розташована поруч із місцем перебування людини, що сидить, тому механізм може призводитися в рух натисканням коліна, що дає можливість надати гойданню глибшу амплітуду, ніж коли ви використовуєте інший тип механізму. Амплітуда та жорсткість гойдання регулюються спеціально призначеною для цього ручкою. Також із механізмом Deep Titl (DT) ви маєте можливість регулювати сили відхилення від прямої осі сидіння й спинки залежно від ваги людини, що сидить. Такий тип механізму зазвичай встановлюється в крісла для керівників усіх рівнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота крісла: | 104-112см |
| Механізм та налаштування: | Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Матеріал оббивки: | Textiline – вільна циркуляція повітря |
| Анатомічна посадка | Так |
| Вага брутто | 15,9 кг |
| Висота сидіння: | 40-48см |
| Ширина сидіння: | 49,5 см |
| Розміри упаковки | 87х35х59см |
| Газліфт: | 80мм, 3-й клас |
| Хрестовина: | 320мм, прогумовані колеса |
| Висота спинки: | 63див |
| Граничний вагу | 100кг |
| Підлокітники і підстава: | хромований метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 639 ₴




