


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 850 ₴



Відправка з 12 квітня 2026
