Крісло керівника Каліфорнія CALIFORNIA R steel ES AL70 ECO NS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Анатомічні властивості | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | пластик, метал |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 964,65 ₴
- Спосіб упаковки: Вага Вага нетто 19.7 кг Вага брутто 22.2 кг Паковання Ширина 830 мм Висота 320 мм Глибина 660 мм



Відправка з 12 квітня 2026










