Крісло СоланоSolano artleather conference white Special4You









Тип: Конференційне крісло
Колір: білий
Материал обивки: арткожа
Підлокітники нерегульовані, матеріал — хромований метал, з чохлами з артріжоти
Полози: хромований метал
Корпус: Метал
Висота крісла: 90 см
Висота сидіння: 45 см
Висота спинки: 45 см
Ширина спинки: 45 см
Ширина сидіння: 47 см
Довжина сидіння: 45 см
Висота підлокітників: 43,5-67см
Анатомічна посадка
Гранична вага 130 кг.
Вага нетто 11,4 кг, брутто 12,9 кг
Розміри упакування: 77х38х51см
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Білий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 47 см |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 47 |
| Глибина стільця | 47 |
| Висота сидіння стільця | 45 |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 88 |
| Вага | 11 |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Сидіння | хромований метал |
| Спинка | хромований метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліщат | 5 |
| Ширина сидіння | 47 |
| Глибина сидіння | 47 |
| Ширина спинки | 45 |
- Ціна: 4 299 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло Солано Solano mesh conference black Вага нетто 10,8 кг, брутто 12,5 кг Розміри упакування: 40х68х59см Гарантія: 12 місяців













