
| Висота виробу в нижньому положенні | 1875 мм |
| Діаметр бази | 408 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розбірна конструкція вішалки | Так |
| Функціональне призначення | для розміщення одягу на плічках і гачках |
| Кількість гачків для верхнього одягу | 8 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244 ₴



Відправка з 16 квітня 2026
