












Тип: крісло керівника
Колір: сірий
Матеріал покриття: спинка — текстилайн (сітка), сидіння і підголівник (PP) — поліпропілен — сірого кольору
Механізм: Tilt з регулюванням гойдання під вагу користувача
Підлокітники: нерегульований матеріал: чорний пластик з оббивкою РР - сірого кольору
Хрестовина: посилений пластик, колір чорний, 350 мм, прогумовані колеса
Газліфт: забарвлений у чорний колір, 80 мм 3-й клас
Підголівник: нерегульований
Висота крісла: 118,5-126,5 см
Висота сидіння: 49-57см
Висота спинки: 74 см
Ширина спинки: 49 см
Ширина сидіння: 51,5см
Довжина сидіння: 52,5 см
Висота підлокітників: 70-78 см
Гранична вага: 120кг
Вага нетто: 13,4 кг, брутто: 14,90 кг
Розміри паковання 79х32х64 см
Гарантія: 12 місяців
Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Анатомічні властивості | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота крісла: | 120-130см |
| Граничний вага: | 120кг |
| Підголовник: | нерегульований |
| Вага брутто | 15,00 кг |
| Висота сидіння: | 39-49см |
| Ширина сидіння: | 50см |
| Механізм: | батерфляй |
| Розміри упаковки | 79х32х64см |
| Газліфт: | пофарбований в чорний колір, 100мм 3-й клас |
| Хрестовина: | нейлон, пофарбована в чорний колір, 350мм, прогумовані колеса |
| Підлокітники: | нерегульовані, матеріал: чорний пластик з оббивкою РР |
| Вага нетто | 13.5 кг |
| Висота спинки: | 73,5 см |
| Матеріал покриття: | спинка ― текстилайн, сидіння і підголівник (PP) ― поліпропілен |
- Ціна: 5 999 ₴













