Ортопедичні матраци Neoflex Comfo Gel 3D Neolux
Якщо ви хочете купити дійсно зручний ортопедичний матрац, вибирайте Neoflex Comfo Gel 3D і насолоджуйтеся комфортом.



-Багатошарова трирівнева трикотажна тканина «Exсellent»
-Терморегулювальний COMFO GEL
-3D Aerosystem
- Спінений ППУ
-3D Aerosystem
-Шерстяний наповнювач
-LATEXFORM
-Моноблок «Memory» з ефектом пам'яті
-Натуральний латекс
- Бавовняний наповнювач
-Ефект «Зима-Літо»
-Об'ємний наповнювач
Стандартні варіанти розмірів: Висота до 21 см.
Довжина, см 190 200 190 200 190 200 190 200 190 200 190 200
Ширина, см 80 80 90 90 120 120 140 140 160 160 180 180
Можливі нестандартні розміри. Вартість виробу з нестандартними розмірами уточнюйте в менеджерів.

Розміри та дизайн матраца, звісно, важливі під час його вибору, але головне — купити матрац, на якому вам буде зручно відпочивати. Тому варто придбати безпружинний матрац Neoflex Comfo Gel 3D, який виготовлений за сучасною технологією з використанням нових високоякісних матеріалів. Саме на ньому ви зможете повною мірою розслабитися, відпочити та прокинутися з новими силами.
Серед основних переваг матраців цієї моделі:
· використання технології запам'ятовування положення всіх частин тіла під час сну, що робить відпочинок максимально комфортним;
· сучасна 3D АЕРОСИСТЕМА, яка дає змогу повітрю вільно циркулювати та сприяє випаровуванню зайвої вологи з поверхні матраца;
· терморегулювальний гель в основі матраца дає змогу зберегти комфортну температуру тіла під час відпочинку;
· шар поліуретану не тільки підтримує пружність матраца, але й забезпечує додаткову теплоізоляцію;
· вовняні та бавовняні наповнювачі з різних боків матраца дають можливість зберегти температурний баланс у різні пори року.
Всі ці плюси поєднуються ще й із сучасним дизайном Neoflex Comfo Gel 3D!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolux |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Ефект "Зима - Літо" | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Висота | 21 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'ємний наповнювач | Так |
| Натуральний латекс | Так |
| Терморегулюючий COMFO GEL | Так |
| Багатошарова трирівнева трикотажна тканина «Exсellent» | Так |
| LATEXFORM | Так |
| 3D Aerosystem | Так |
| Моноблок «Memory» з ефектом пам'яті | Так |
| Розмір | 80*190 |
- Ціна: 7 749 ₴





