
ПЕРЕВАГИ

МЕХАНИЗМЫ

ВІДДІЛОВІ МАТЕРІАЛИ



MICROFIBRE
Склад: 100% поліестер
Щільність: 225 г/м2
Зносостійкість: 25 000 циклів Martindale
Стійкість фарбування до тертя:
UNE-EN ISO 105-X12 (dry: 4-5; wet: 4)
Стійкість до світла: 5-6 (ISO 105 — B02:2014)
Негорючий: BS 58 52










РОЛИКИ

Жорсткі пластикові ролики підходять
для лінолеуму та килимових покриттів (Стандартна комплектація)
Ролики з гумовим покриттям захищають
паркет і ламінат від подряпин (комплектуються за додаткову плату)
Усі крісла постачаються в розібраному вигляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новий Стиль |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Підлокітник | метал, пластик |
| Каркас крісла | метал, пластик |
| Основний оббивний матеріал | натуральна шкіра |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Синхромеханізм | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлокітники | Так |
| Підголовник | Немає |
| База | Полірована алюмінієва база |
| Механізм | Механізм REACT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 025 ₴
- Спосіб упаковки: Крісло керівника ХІП ХОП HIP HOP R BLACK AL35 LE Вага Вага нетто 19.28 кг Вага брутто 33.61 кг



Відправка з 12 квітня 2026
