
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КМ |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Білий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічна посадка | Так |
| Висота спинки: | 63див |
| Граничний вагу | 100кг |
| Механізм та налаштування: | Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача |
| Підлокітники: | нерегульований, матеріал ― хромована сталь |
| Матеріал оббивки: | арткожа |
| Ширина сидіння: | 49,5 см |
| Газліфт: | 80мм, 3-й клас |
| Висота сидіння: | 40-48см |
| Розміри упаковки | 87х35х59см |
| Висота крісла: | 104-112см |
| Хрестовина: | хромована сталь, 320мм, прогумовані колеса |
| Вага брутто | 16,2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 599 ₴





