
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип столу | прямий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Опори | ламінована ДСП |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 75 мм |
| Глибина столу | 60 мм |
| Ширина столу | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Направляючі ящиків тумб | метабокси |
| Ручки шаф і ящиків тумб | пластикавые |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ХДФ 3 (мм) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 2 (мм) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 2 (мм) |
| Ніжки | регульовані |
| Полиці шаф | ДСП 16 (мм) |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 16 (мм) |
| Стільниці | ДСП 16 (мм) |
| Стіл офісний | 1 |
| Довжина столу | 114 |
| Тип меблів | стіл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 728 ₴










Відправка з 17 квітня 2026
