
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | M-Concept |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | |
| Стіл робочий | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри конференц-приставки | |
| Довжина приставки | 103.4 см |
| Глибина приставки | 80 см |
| Висота приставки | 77.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпусу столів, тумб, шаф | ДСП 1,8/4,6 (см) |
| Кромка столешніц, топів тумб, секцій шаф | протиударна, ПВХ 0,2 (см) |
| Кромка корпусів столів, тумб і шаф | ПВХ 0,2 (см) |
| Направляючі ящиків тумб | кулькові прихованого типу |
| Стільниці | ДСП 4,6 (см) |
| Ручки шаф і ящиків тумб | металеві L-12,8\13,8 (см) |
| Задня стінка меблевих секцій і шаф | ДСП 1,8(см) |
| Полиці шаф | ДСП 1,8 (см) |
| Ніжки | регульовані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 753 ₴











Відправка з 23 квітня 2026
